השער שלך לשינוי נפתח כאן

גם לך מגיע לחיות חיים יותר טובים

הכל פתוח! יש לך נושא אחר לשינוי? קשה לך לבחור מאיפה להתחיל? רוצה לברר מה הנושא האמיתי שלך?
רוצה לבדוק אם בכלל צריך שינוי? אני מזמין אותך לדבר אתי, ויחד נתכנן את המסלול הכי נכון עבורך לשם שינוי.

ייעוץ-קרירה-ירושלים

קריירה

ההזמנה תהיה לגלות ולדייק את החזון האישי שלך העולה מתוך השאלות: מה לעשות ומי להיות? במרחבים בינך לבין העולם – לחקור את ניסיון החיים שהביא אותך לנקודה זו, לגייס ממנו את מה שמועיל ולהיפרד בעזרתו ממה שמגביל, לזהות את המשאבים והערכים שיתמכו במסע, להגדיר את סדרי העדיפויות בתחום הציפיות ולעצב בעזרתם את מסלול ההתקדמות האפקטיבי. בעולמך הפנימי  – להקשיב לקולות הראש, הלב והגוף, ללמוד מהם לאן ללכת ולקבל מהם את הכוחות לשינוי, לזהות התנגדויות, ללמוד אותן ומהן, ולמנף אותן לעשיה והתקדמות לתוצאות הכי טובות שלך – המסע שלך להגשמה ושגשוג.

אימון-לצמיחה-אישית-בירושלים

התפתחות אישית

דרך ההתפתחות האישית היא הבסיס לצמיחה בכל תהליך שינוי והיא תהיה אתנו בכל מסלול התקדמות שנכון לך להתמקד בו. היא יכולה גם להיות הנושא הנבחר לשם שינוי, לעבודה שפירותיה יביאו לשינוי והעצמה בכל תחומי החיים: להבין מה המיוחד שבי, לגלות את חוקותיי, ללמוד לקבל ולמנף את חולשותיי, לחקור דרכים חדשות ומרתקות לעולמות חדשים ולמצוא בהם את מקומי ואת עצמי, להיות סקרן כמו ילד, להתנסות, להרגיש ולהתרגש, ולגייס את המשאבים העומדים לרשותי, הידועים לי ואלו שעדיין סמויים מהעין, למודעות מיטיבה ולעשיה מגשימה,  לטובת חיים של צמיחה חידוש, ריגוש והגשמה.

אימון-לזוגיות-ויחסים

יחסים וזוגיות

איך לזכות בדבר הכי חשוב לחיים טובים באמת, איך לחיות באהבה? מה אני יכול לעשות כדי לקרב את עצמי למערכת יחסים טובה? איך לשנות לטובה את מה שקורה במערכת היחסים הלא מספקת שלי? איך להוציא את הקושי ממערכות היחסים השונות בחיי ולהפוך אותן למרחב של תמיכה התפתחות ואהבה? איך לשחרר את מי ואת מה שצריך ואיך לקרב את מי ואת מה שרוצים? איך להיות הבוגר האחראי יחד עם הילד החיוני, השובב, השמח והאותנטי שבי.  ההזמנה היא ללמוד את שפת האהבה, לדבר בה, להתבטא בה, להבין אותה, ואת בן שיחי, שהוא לעיתים בן או בת זוג, לעיתים הורה או ילד, לעיתים חבר, והוא כל הזמן אני.

אימון-לניהול-ריגשי-בירושלים

ניהול רגשי

חשבון פשוט: מה כל אחד רוצה? שיהיה לו טוב! ומה זה טוב? זו חוויה רגשית. אז למעשה מה שעומד בינינו לבין החיים שאנו רוצים באמת זה עולם רגשי שאנו לא יודעים מה לעשות אתו. כעס, עצבות, קנאה, דכאון, אכזבה… הם אורחים קבועים בסלון שלנו, אולי אפילו בעלי הבית, וכמה קשה לנו אתם, וכמה מתסכל שלא יודעים איך לצאת מזה. אפשר לשנות את זה, אפשר לחזור להיות בעלי הבית, ולהזמין אורחים שכיף אתם. הכלים לניהול רגשי אותם אציע לך והתהליך אליו אזמין אותך יאפשרו לך לקבל לא רק רגשות חיוביים יותר, אלא חיים אחרים לגמרי, שהם החיים שאתה יכול ליצור ולהפוך אותך לחיים הטובים שלך.

אימון לתקשורת בירושלים

תקשורת בין אישית

לפתח את מיומנויות התקשורת שלי ולשפר אותה מול העולם ומול עצמי. לזהות קצרים בתקשורת, להבין את מחירם וכיצד ליצור חיבור חדש ומיטיב. לזהות את הקול שלי, להקשיב לו, למצוא מה הוא אומר לי ומה הוא רוצה לומר לעולם, וללמוד להביא אותו לידי ביטוי יצירתי וייחודי. להכיר וליישם כלים וגישות של תקשורת אפקטיבית ותקשורת מקרבת. להביא את עצמי למרכז הבמה של חיי, ולהפוך מצבים של עימות, אילמות, פסיביות או תוקפנות להזדמנויות להביא באופן אסרטיבי את עצמי לעולם ולעצמי. ההזמנה היא ללמוד ולהעמיק בשפת הקשר האישית והבין אישית, ולהיות הכי מיוחד שאני, הכי אותנטי ונפלא ולבד כשבא לי, והכי ביחד והכי קרוב והכי קשוב והכי מתבטא עם מי שאני רוצה להיות אתו בקשר.

משברי-חיים-בירושלים

משברים

אנו פוגשים במשברים בכל תקופות החיים, ובכל ההקשרים. משבר כלכלי, יחסים שעלו על שרטון, כישלון מקצועי, פרידה, מחלה, זקנה ומוות. וזה תמיד קשה וכואב. החוויה הקשה שמתלווה למשברים בחיינו מסתירה בדרך כלל את העובדה שמשבר יכול להיות מקום של לידה והזדמנות למשהו אחר, שונה

 שלא היה נגיש לנו לפני המשבר. ההזמנה שלי אליך בהקשר זה תהיה קודם כל ללמוד לקבל את מה שצריך לקבל ולהכיל את מה שעולה מתוך זה. כשמזהים את השבר בקיר, אפשר להפוך אותו לפתח ומעבר למקום שמאחורי הקיר. בעזרת כלים קוגניטיביים נרחיב את הפתח, ובעזרת עבודה רגשית עמוקה נמצא את האומץ לחדור מבעדו למרחבים חדשים של צמיחה ופריחה.

צרו קשר

התקשרו עכשיו לתפנית בחייכם

go@4change.co.il